Michał Korzeniowski
Jestem na 3 roku na kierunku OZE. Interesuje się sportem, filmami i polityką. Uwielbiam pomagać innym, jestem wolontariuszem oraz gram w siatkówkę.
O projekcie:
Projekt Erasmus+ był świetnie zorganizowany od samego transportu, który był świetny, po pracę, w której nabyłem mnóstwo nowej wiedzy, której nie mógłbym zdobyć w kraju. Pozwolił on mi odkryć nowe miejsce i poznać kulturę oraz kuchnię hiszpańską. Miałem okazję zobaczyć, jak Hiszpanie spędzają Dzień Wszystkich Świętych oraz Halloween.
Praktyka:
Miałem okazję odbyć praktyki w Grenadzie w Hiszpanii w firmie Tecnihogar, razem z Davidem i Mikołajem. Firma zajmuje się głównie klimatyzacją, technikami OZE i wymianą pieców. Moja praca to poranna zmiana: 8-14. Do pracy docierałem metrem, co zajmowało mi około 15 minut. Pracowałem tam z Jose, Juan i Rafaelem. W firmie panowała miła i przyjazna atmosfera, wszyscy byli chętni do współpracy. Dzięki owym praktyką mogłem zdobyć doświadczenie dzięki pracy przy systemach klimatyzacji, panelach fotowoltaicznych oraz kolektorach słonecznych. Miałem okazję również uczestniczyć w szkoleniu BHP oraz kursie pierwszej pomocy. Podczas praktyki miałem okazję asystować przy łączeniu rurek pex oraz miedzianych. Całą pracę wykonywaliśmy na terenie Grenady. Praktykę uważam za udaną i zaszczytem było w niej wziąć udział.
