Kamil Linowski

Mam na imię Kamil. Uczęszczam do zespołu szkół technicznych w Bytomiu. Moimi zainteresowaniami są filmy, gry komputerowe oraz książki.

O projekcie:

Moim zdaniem projekt ten dał mi bardzo dużo możliwości oraz dzięki niemu wiem więcej głównie o systemach klimatyzacji i energetyce. Projekt pozwolił mi na poznanie hiszpańskiej kultury, kuchni oraz troszkę języka hiszpańskiego, a także dał mi możliwość zobaczenia wielu wspaniałych miejsc oraz innych kultur. Jeżeli była by jeszcze możliwość wzięcia udziału w takim projekcie, Nie zastanawiałbym się przez sekundę.

Praktyka:

Według mnie praktyki były udane. Jestem pewien, że wiedza zdobyta podczas praktyk w Hiszpanii podniesie moje kwalifikacje oraz umiejętności w zakresie mojego zawodu. Pracowałem w firmie Diseño Energético Y Climatización, która zajmuje się między innymi instalowaniem, serwisem oraz wszystkiego związanego z klimatyzacją. Droga do pracy polegała na spacerze który trwał około 8 min. Lokalizacja firmy była w bardzo dobrym miejscu, nie musieliśmy z kolegą dojeżdżać komunikacją miejską. Godziny pracy były bardzo dobre, pracowaliśmy wystarczająco. Pracowałem z Kikim, Javierem, Christoferem oraz z innymi pracownikami tej firmy którzy byli bardzo mili, pomocni oraz życzliwi. Moja praca polegała w dużej części na pomocy przy instalacji oraz serwisach klimatyzacji, wymieniałem filtry klimatyzacji, wykonywałem prace przy montażu oraz podłączaniu klimatyzacji. Atmosfera w całej firmie była bardzo przyjazna. Jedynym problemem który się pojawił to niestety czasami bariera językowa, lecz poza tym nie było jakiś większych problemów z pracą. Końcowo bardzo dobrze oceniam odbytą praktykę.