Oskar Zięba

Jestem na trzecim roku na kierunku OZE. Interesuję się grami komputerowymi i treningami siłowymi, jestem radnym Młodzieżowego Sejmiku Wojewódzkiego na Śląsku.

O projekcie:

Uważam, iż praca w Hiszpanii była niezapomnianym doświadczeniem, dzięki któremu udoskonaliłem, jak i nabyłem nowe zdolności w zawodzie. Oceniam tą praktykę jako wyjątkowo udaną i jestem zadowolony, że mogłem wziąć w niej udział.

Praktyka:

W Hiszpanii miałem przyjemność pracować w firmie DECSA wraz z Kamilem. W firmie panowała przyjazna atmosfera, wszyscy pracownicy byli dla nas pomocni i chętni do współpracy.
Moja praca rozpoczęła się dnia 24.10.2022r. a zakończyła się 04.11.2022r. Pracowałem ok. 6-7 godzin, zaczynając już o 8:00. Podczas pracy w firmie miałem jeden dzień wolny, którym był 01.11.2022 – Dzień Wszystkich Świętych, a co za tym idzie, miałem wtedy wolne. W pracy miałem przyjemność poznać współpracowników takich jak Harry, Christopher, Kiki. Firma zajmuje się głównie montowaniem, jak i naprawą klimatyzacji. Dojście do firmy na nogach zajmowało mi około 20min. Podczas stażu wykonywałem czynności takie jak wykonywanie wywiertów w ścianie potrzebnych do zamontowania klimatyzacji, asystowałem w przeglądzie sprawności klimatyzacji. montowałem klimatyzacje, pracowałem z elektryką podczas montowania urządzeń. Wszystkie prace odbywały się na terenie Grenady i Jaén. Uważam, iż praca w Hiszpanii była niezapomnianym doświadczeniem, dzięki któremu udoskonaliłem, jak i nabyłem nowe zdolności w zawodzie. Oceniam tą praktykę jako wyjątkowo udaną i jestem zadowolony, że mogłem wziąć w niej udział.